Atostogos365 - Geriausi kelionių pasiūlymai

Ką pamatyti lietuvių nepažintoje Taboje?

Ką pamatyti Taboje?

Taba – Egipto kurortas prie Raudonosios jūros Akabos įlankoje. Pastaruoju metu kurortas lietuvius vilioja pigiais bilietais į Eilatą Izraelyje, nuo kurio iki Tabos yra netoli, tačiau reikia kirsti Egipto-Izraelio sieną. Bet kokiu atveju – pigūs skrydžiai vilioja lietuvius, kuriems sienos kirtimas netampa iššūkiu. Nuvykus į Tabą susiduriama su pramogų stygiumi, nes kurortas dar nėra gerai išvystytas, todėl reikia pakeliauti aplink ir aplankyti gražiausias ir svarbiausias regiono vietas. Taigi, ką pamatyti Taboje?

 

Pamatykite povandeninį pasaulį pasirinkę Scuba Diver pamoką

Taba, esanti prie sienos su Izraeliu, yra populiari turistų lankoma vieta, daugiausia tarp vietinių gyventojų ir Izraelio piliečių. Tai gera vieta pasirinkti trumpai savaitgalio kelionei ar greitai pabėgti nuo miesto gyvenimo. Viena iš veiklų, kurias tiesiog turite atlikti, būdami šiame kurorte, yra nardymas. Pamatyti povandeninį pasaulį yra įspūdinga ir tai leidžia suprasti, kiek daug praleidžia tie, kurie nedrįsta nerti gilyn.  Taboje daug įmonių siūlo platų vandens pramogų spektrą tarp jų ir Scuba Divingo pamokas.

 

 

Spalvotasis Kanjonas

Spalvotą kanjoną Sinajuje būtina pamatyti jei jau apsilankėte šiame regione. Šis natūralus grožis verčia susimąstyti, kaip tokios įdomios uolienų formacijos yra įmanomos. Tai šauni vieta žygiui, o laipiojimas ant uolų tikrai yra gera mankšta. Tai padeda, jei nuvyksite ten anksti ryte, nes priešingu atveju temperatūra gali pakilti per aukštai, kad žygis būtų malonus. Ekskursijas galima užsisakyti daugelyje viešbučių Tabos mieste.

 
Ras Mohamed Nacionalinis parkas

Ras Mohammedo nacionalinis parkas yra geriausias pasirinkimas norintiems nardyti ir praleisti popietę ramioje aplinkoje. Pasiimkite šiek tiek vandens ir maisto, nes aplinkui nėra restoranų ar parduotuvių. Plaukimas ir nardymas šioje vietoje yra stebuklingas – galėsite pamatyti daugybę skirtingų rūšių žuvų. Tai tinkama vieta šeimoms, draugams, keliaujantiems kartu ir pavieniams keliautojams.

 

 

Zamano pilis

Zamano pilis yra pramogų kompleksas, kuriame yra nuostabus restoranas, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į Raudonąją jūrą. Jame siūlo platų patiekalų asortimentą ir, kaip galima tikėtis, daugiausia dėmesio skiriama jūros gėrybėms. Tai tinka tiek pietums, tiek vakarienei. Net jei neplanuojate čia valgyti, vis tiek galėsite mėgautis gėrimu žvelgiant į raminančias jūros bangas. Į pilį įleidžiami asmenys nuo 16 metų.
 

Keturačiais po Dahabo dykumą

Kai esate taip arti dykumos, turėtumėte išbandyti žygį keturačiais. Dahabas tam yra gera vieta, o Taboje yra daugybė kelionių organizatorių, kurie gali organizuoti jums šią ekskursiją. Tai įdomus, jaudinantis ir puikus būdas patirti dykumą. Ypač puiku būryje draugų, galėsite praleisti nemažai laiko linksmindamiesi bei lenktyniaudami per smėlio dykumą.

 

 

Ramybė Fjord Bay paplūdimyje

Jei ieškote atsipalaidavimo ir ne perkrautos vietos maudytis, Fjord įlanka yra geriausias pasirinkimas jums. Ji yra vos už 15 km  atstumu nuo Tabos, todėl jį labai lengva pasiekti ir puikiai tinka dienos ar net popietės kelionei. Ši graži vieta dažnai nepakankamai vertinama turistų, o tai yra geras dalykas, nes čia būsite apsupti ramumos.

 

 

Wishwashi Kanjonas

Nesvarbu, ar turite patirties žygiuose pėsčiomis, ar ne, apsilankykite Wishwashi kanjone. Yra keli pėsčiųjų takai, o žygio pabaigoje taip pat galite išsimaudyti. Nors tai nėra ypač sunkus žygis, jis gali būti netinkamas senyvo amžiaus žmonėms, ypač jei jie turi judėjimo problemų.

 

 

Salah el Din pilis ir Faraono Sala

Šios dvi pilys, esančios faraono saloje, vos už kelių kilometrų nuo Tabos, yra įspūdingos ne tik dėl savo istorijos, bet ir dėl savo vietos bei nuostabaus reginio, kuris iš ten atsiveria. Kadangi jos yra saloje, vienintelis būdas ten patekti yra laivu. Dauguma Tabos viešbučių padės jums organizuoti šią ekskursiją. Ją galima lengvai suderinti su snorklinimu ar plaukimu, todėl nepamirškite savo maudymosi kostiumėlio.