Atostogos365 - Geriausi kelionių pasiūlymai

Kuo žmones taip žavi atostogos Turkijoje?


Kiekviena šalis turi savo ypatybių, pastaruoju metu Turkiją pasirinka daugybė turistų iš įvairiausių pasaulio šalių ir tai yra neatsitiktinai, nes čia yra viskas, ko reikia ir biudžetiniams ir pasiturintiems keliautojams. Kiekvienas viešbutis yra pritaikytas skirtingiems poilsiautojams, jei turite mažiau pinigų, tai nebus problema, nes Turkijoje yra nebrangių kambarių, kuriuos vis dėlto gali sau leisti visi, taip pat ir pramogų. Būtent todėl tai yra pati populiariausia šalis šeimyninėms atostogoms. Mūsų komanda atrinko dešimt priežasčių, kodėl žmonės pasirenka atostogas Turkijoje.

 

  • Kainos ir kokybės santykis

Nepaisant to, kad kainos Turkijoje yra gana prieinamos, paslaugų kokybė dėl to visiškai nenukenčia. Ir jei jūs įsikursite 3-4 žvaigždučių viešbutyje, jis kartais gali būti geresnis nei kai kurie 5 žvaigždučių viešbučiai Europoje. Ši šalis tinka daugumai lankytojų, kurie čia sugrįžta su dideliu malonumu pailsėti bent kartą per metus.

 

  • Pramogų įvairovė

Tai neabejotinai yra svarbiausias pliusas, nes Turkija šalis gali pasiūlyti didžiulį pramogų ir paslaugų spektrą. Galite atrasti nardymą, parasparnius, parašiutus, karšto oro balionus,, važinėjimą dviračiu, žygį pėsčiomis ir daug daugiau. Poilsį rasite sau, vaikams, buvimui su draugais, apskritai Turkijoje yra daugybė užsiėmimų.

 

  • Švarūs paplūdimiai

Tai, be abejo, yra svarbiausias pliusas, norint puikių atostogų, nes dauguma paplūdimių yra UNESCO saugomi kaip paminklai. Ten nepamatysite skraidančių maišų, lukštų nuo saulėgrąžų ar  cigarečių nuorūkų. Švarūs paplūdimiai yra Turkijos vizitinė kortelė.

   • Didelis dėmesys vaikams

Atostogaujant svarbu atsipalaiduoti, tačiau kartais su vaiku tai tiesiog neįmanoma. Tačiau Turkijoje dėl to nereikia jaudintis, nes beveik kiekviename viešbutyje yra vaikų klubai su animatoriais, kurie puikiai praleis laiką su jūsų kūdikiu, o jūs galėsite mėgautis saulės spinduliais su kokteiliu rankoje.

 

  • Lankytini objektai

Turkija garsėja ne tik savo paplūdimiais, bet ir turtinga istorija. Natūralu, kad šioje šalyje yra daugybė lankytinų vietų, kurias galite ir net turite aplankyti. Be to, dėl to neturėsite problemų, nes prie kiekvieno viešbučio rasite agentūrų,  kurios poilsiautojams siūlo įdomias ekskursijas.

 

  • Kalbos barjero nebuvimas

Turkai per daugelį metų beveik tobulai išmoko rusų ir anglų kalbos, todėl beveik visur supras jus, o jei turėsite problemų, galėsite paaiškinti ir gestais. Šis privalumas svarbus lietuviams, nes vyresnė karta geriau susikalba rusiškai, o jaunimas angliškai, todėl nesvarbu koks jūsų amžius, Jums Turkijoje pavyks susikalbėti.

 

  • Apsipirkimas Turkijoje

Visame pasaulyje vertinami turkiški saldainiai, be abejo, negali nepatikti. Be to, galite išbandyti tikrą turkišką kaljaną, alkoholius gėrimus ir daug daugiau. Apsipirkimas Turkijos turguje daugumai turistų kaip ritualas – turistai Turkijoje už gerą kainą įsigyja aukštos kokybės medvilnės gaminių, drabužių, prieskonių, grožio ir kosmetikos prekių.

 

  • Bevizis režimas

Tai turbūt svarbiausias pranašumas turistui. Jums nereikia vizos, norint skristi atostogauti į Turkiją, pakanka paso, 90 dienų galite laisvai būti Turkijoje.

 

  • Viešbučių įvairovė ir viskas įskaičiuota maitinimo tipas

Beveik kiekvienas viešbutis teikia „viskas įskaičiuota“ paslaugą, kuri leis pasilepinti turkiškos virtuvės skanėstais ir alkoholiniais ir nealkoholiniais vietiniais ir importiniais gėrimais. Be to, už pinigus, kuriuos galite sau leisti, galite lengvai išsirinkti viešbutį bet kuriame kurorte, Turkijoje dėl to nėra jokių problemų.