Atostogos365 - Geriausi kelionių pasiūlymai

Samir Abdalla ekskursijos Hurgadoje geriausiomis kainomis

Kodėl pasirinkome Samir Abdalla?

Ilgai atidėliojome kelionę į Egiptą, nes buvome prisiklausę daug pasakojimų ir nuogąstavimų dėl saugumo, tačiau nuvykus į Egiptą greitai tos abejonės išsisklaidė. Tačiau dabar ne apie saugumą, o apie tai, ko žmonės ieško nuvykę – ekskursijų geromis kainomis. Dar prieš kelionę domėjomės, kas gali patikimai ir už gerą kainą pasiūlyti ekskursijų Hurgadoje, radome kelis prekeivius ir išsirinkome nuoširdžiausiai bendravusį – Samir Abdalla. Samir Abdalla tai ekskursijų pardavėjas Hurgadoje, kuris jau kelis dešimtmečius verčiasi tuo, žmogus puikiai žino Lietuvos miestus ir miestelius, nes jau kurį lauką koncentruojasi ties keliautojais iš Lietuvos. Su Samiru sukontaktavome per jo facebook paskyrą čia ir gavome ekskursijų sąrašą su kainomis bei sutarėme, kad atskridus į Hurgadą Samir Abdalla atvažiuos į mūsų viešbutį bei padės išsirinkti mums ekskursijas.
 

Susitikimas su Samir Abdalla

Atskridus susirašėme su Samiru ir jis per keliasdešimt minučių susitiko su mumis prie viešbučio. Iš karto davė kelis patarimus – ko vengti, kur apsipirkti geriau, kad reikia visada derėtis. Kadangi rinkomės pagal kainą, ji pas Samirą buvo geriausia. Atostogavome septynias dienas, todėl išsirinkome dvi sunkesnes ekskursijas – į Kairą ir Luksorą. Kairas kainavo 50 eurų, Luksoras – 40, vėliau einant gatvėmis ir pasakius kainą niekas pigiau nebegalėjo pasiūlyti, todėl jautėmės gerai nusipirkę. Už ekskursijas davėme už asmenį po dešimt eurų už žmogų likutį jau mokėjome autobuse. Ekskursijomis likome patenkinti – jas aprašysime kituose savo blogo įrašuose. Jei trumpai: viskas buvo gerai organizuota, iš viešbučio paimdavo automobilis, kuris atvažiuodavo laiku ir nuveždavo link autobuso, ekskursijos su maitinimu. Pats bendravimas su Samiru buvo labai malonus ir tikriausiai nesumeluočiau, kad jis buvo maloniausias žmogus sutiktas kelionės metu.  Samiras kalba rusų ir anglų kalbomis bei šiek tiek lietuvių. Ekskursijas siūlo – rusų, anglų, vokiečių, lenkų, prancūzų ir italų kalbomis.

 

Samir Abdalla pagalba

Tačiau be ekskursijų pardavimo Samiras gali padėti ir kitais klausimais. Iškilus kažkokiai bėdai visada galima jam parašyti ir jis atsakys į visus klausimus. Po visų ekskursijų mes su Samiru susitikome Hurgados centre į kurį mus pavežė Samiro draugas. Samiras padėjo apsipirkti – kvepalų, kaljano tabako, sidabrinių kartušų, lauktuvių labai geromis kainomis, kurių aplink savo viešbutį nepavyko išsiderėti. Todėl visiems keliaujantiems į Hurgada rekomenduojame Samirą ir jo siūlomas ekskursijas.

 

Kontaktai ir kainos

Su Samir Abdalla galite susisiekti per facebook paspaudę čia.

Ekskursijų kainos:

Ekskursija į Kairą – 50 eurų/dolerių asmeniui.

Ekskursiją į Luksorą – 45 eurai/doleriai asmeniui.

Ekskursija į Orange Bay – 30 eurų/dolerių asmeniui.

Ekskursija į Kairą ir Aleksandriją (dvi dienos) – 125 eurai/doleriai asmeniui.

Džipų Safaris – 25 eurai/doleriai asmeniui.

Delfinų namai – 25 eurai/doleriai asmeniui.