Viešbučio apžvalga: Grand Yazici Club Turban

  • Viešbučio nuotraukos
    Viešbučio nuotraukos

Grand Yazici Club Turban yra 4* viešbutis įsikūręs 3,5 kilometrų atstumu nuo Marmario kurorto centro. Atstumas nuo Dalamano oro uosto yra 95 kilometrai. Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, kuriame yra smėlio – žvyro paplūdimys.

 

Paslaugos

 

Viešbutis Grand Yazici Club Turban turi 459 kambarius, kurie įsikūrę pagrindiniame pastate ir šalia esančiuose vasarnamiuose. Viešbutyje Grand Yazici Club Turban yra pagrindinis restoranas, 3 mokami a’la carte restoranai, 6 barai, bevielis internetas, amfiteatras, 2 baseinai, dengtas baseinas, gultai, skėčiai ir rankšluosčiai tiek prie baseino, tiek prie jūros. Už papildomą mokestį skalbimo, gydytojo, kirpėjo paslaugos.

 

Vaikams

 

Vaikams Grand Yazici Club Turban viešbutyje yra vandens kalneliai bei vandens baseinas, mini klubas, žaidimų aikštelė, vaikų diskoteka, lovelės kūdikiams.

 

Pramogos

 

Poilsiautojai gali žaisti paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, mini golfą, naudotis lauko teniso aikštele ir treniruoklių sale. Už papildomą mokestį – lauko teniso inventorius, teniso pamokos, vandens sportas, masažas.

 

Poilsiautojos Lauros atsiliepimas apie Grand Yazici Club Turban

Pirmos  dienos palėpėje

Atvykome 2+1 ir 2. Gavome 2 dviviečius kambarius, abu 5 aukšte, tai žinokit ten palėpė ir iš balkono vaizdas tik atsistojus matosi. Vienas kambarys į kalnus ir gatvės garsas, kitas į jūrą ir nuo kamino maisto kvapą atnešdavo, bet kitą dieną paprašėm esant galimybei pasikeisti į ką nors geresnio, o jau trečią dieną aprodė vilas, kurios arčiausiai jūros ir turbūt geriausios, nereikėjo net primokėti.

Maistas

Sakyčiau nieko įmantraus, bet skanu, nors paskutinėmis dienomis jau viskas pabodę buvo .yra galimybė užkandžiauti ar valgyti kituose a’la carte restoranuose dienos metu, turi nerealią Lemon Caffe, ten ledai ir pyragaičiai visokie😍. Taip pat turi savo kavinę prie pagrindinio pastato, kiekvieną dieną pasikraudavom baterijas. Beach baras veikia pliaže, pagrindiniame timeless baras ir visur kur tiekia maistą, turi barus. 

P.S. Vienas apsilankymas a’la carte restorane nemokamas.

Paplūdimys

Grand Yazici Club Turban viešbučio paplūdimys – smulkus žvyriukas – smėlis, basom galima lipti, bet turėjom vandens batukus. Gultų pakankamai, turi ir 3 platformas, dušai vietoj. Rankšluosčius duoda.

Gėrimai

Į UAI visi vietiniai gėrimai įėjo, mes silpnai gurkšnojantys tai mums užteko, pasigedau tik tikrų kokteilių, viskas iš sirupų…

Kambariai

Baldų kampai apsitrynę jau, o ir drėgmė vonioj jautėsi, bet nieko tragiško, kambarinė už arbatpinigius tvarkėsi šauniai.

Vaikams

Yra keletas supynių, vakarais veikia mini karuselės, mūsų dar maža,bet mačiau, kad yra vaiku klubai pagal amžiaus grupes, turi ta vadinama kamuoliuku namą, bet buvo uždarytas, turbūt į sezono pabaigą neveikia. Neklausėm dėl auklių, bet regis galima palikt didesnius vaikus.

Pramogos

Turi amfiteatrą programom, tikrai buvo neblogų pasirodymų, tačiau per 10 dienų kelis kart kartojosi, bet ir vėlgi turbūt į sezono pabaigą. Kiekvieną dieną kviesdavo vandens aerobikai, joga užsiimdavo kelis kart per diena, prie baseino kažkas vykdavo, stalo tenisas, turi biliardą.

Baseinai

Pagrindinis kuriame visi turškiasi, šalia mini vaikiukams, tik suaugusiems vilų rajone ant kalno, prie vaiku žaidimo aikštelės dar vienas ir kažkuriomis valandom atidaromas mini water park. Vanduo baseinuose nešildomas – tiesa, galit eiti į spa vidaus baseiną (nuo 16m .) Iki 7 vakaro,naudotis pirtimi. Ir dar yra thermal water baseinas tik suaugusiems naujam pastate. 

Susisiekimas su Marmariu

Siūlyčiau atkreipti dėmesį,kad iki Marmario geros 40 min peščiomis, tai galit imti dolmušus nuo gatves 3.25 lyros ar taksi, jei tingisi eiti. Promenada einant kavinės ir viešbučiai, bet vaizdai į jūrą wow!