Viešbučio apžvalga: Haydarpasha Palace (2 atsiliepimai)

  • Haydarpasha Palace viešbutis
    Haydarpasha Palace viešbutis

Haydarpasha Palace yra 5* viešbutis įsikūręs Turkijoje, Antalijos regione, Konaklyje, 25 kilometrų atstumu nuo Alanijos kurorto centro,  apie 4 kilometrų atstumu nuo Avsalaro miestelio. VIešbutis nuo Antalijos oro uosto nutolęs 100 kilometrų. Iki nuosavo stambaus žvyro – akmenuoto paplūdimio yra 50 metrų, tačiau reikia praeiti požeminį praėjimą kertant gatvę.

 

Paslaugos

Viešbutyje Haydarpasha Palace 592 kambarių. Viešbutyje yra vienas pagrindinis restoranas, 5 a’la carte restoranai už papildomą mokestį, 8 barai, 3 atviri baseinai, 1 uždaras baseinas, 8 vandens nusileidimo kalneliai, rankšluoščiai, gultai, skėčiai prie baseino. Geras bevielio interneto ryšys. Už papildomą mokestį – gydytojo, skalbyklos ir SPA centro paslaugos.

 

Vaikams

 

Vaikams Haydarpasha Palace viešbutyje yra vaikų baseinas, 5 vandens kalneliai, žaidimų aikštelė, vaikų klubas. Už papildomą mokestį auklės paslaugos.

 

Pramogos

 

Viešbučio lankytojai gali nemokamai žaisti krepšinį, smiginį, stalo tenisą, petankę, paplūdimio tinklinį nemokamai. Taip pat naudotis pirčių zona ir treniruoklių zona Už papildomą mokestį – boulingas, biliardas, vandens sporto inventorius, žaidimų automatai.

 

 

Poilsiautojos Ingos atsiliepimas apie Haydarpasha Palace

Personalas

Palikus arbatpinigių atsiranda vietos pagrindinėse salėse sėdėti vakarieniaujant ar pusryčiaujant, taip pat „pasibaigęs“ saldus vynas irgi atsiranda. Dauguma labiau kalba rusų kalba. Kambarinių neteko beveik sutikti, tikrai netrukdė miegoti rytais ir nesibrovė į kambarius. Švara – modernu, švaru ir tikrai pretenzijų šiuo klausimu jokių.

Kambariai

Mes užsakėme kambarį su vaizdu į jūra (šonu), tačiau gavome į gatvės pusę langus, tačiau viską atpirko tai, kad dviese buvome apgyvendinti dviejų didžiulių prabangių kambarių apartamente, su dviem vonios kambariais, TV, keliomis lovomis, su keliais balkonais.

Maistas

Maistas įvairus, tematikos kiekvieną dieną įvairių kultūrų. Gėrimai – nėra pasirinkimo užsienio gėrimų (žinomų „brandų“ viskio ir kt.), arba alus ir kiti alkoholiniai gėrimai skiedžiami vandeniu – vienintelis minusas dėl mums pažįstamų alkoholio skonių trūkumo, nes vietinio alkoholio nesinorėjo.

Pramogos

Trūko vakarinių programų, jos labai minimalios, personalas – animatorių tuo metu buvo renkamas (teko bendrauti su naujai priimtu animatoriumi); vaikams vakarinės pramogos nuo 21 val. Kartojosi. Pliusas kad yra suaugusiems išimtinai skirta baseino erdvė, kur jaunesni nei 18 m. nepageidaujami ir ramiai galima leisti laiką.

Vaikams

Vakarinės programos kartojosi, yra atskira erdvė prie baseino vaikams.

Paplūdimys

Per viešbučio teritoriją praėjus takeliu prieinamas paplūdimys, nereikia važiuoti ar eiti toli iki paplūdimio kaip kitų viešbučių gyventojams.

Bendrai

Pats viešbutis labai prabangus, paperka savo išvaizda, viskas labai patiko, tik keli minusai – vakarinės pramogos suaugusiems labai menkos ir skiedžiamas alkoholis arba europinių brandų neturėjimas.

 

Atostogautojos Justinos atsiliepimas apie Haydarpasha Palace

Teritorija

Teritorija nėra didelė, tai joje yra 1 didelis baseinas (lauke +32, o vanduo baseine vėsokas), baras su gėrimais, užkandžių baras, mini klubas vaikams, mažesniems pramogos su kalneliais (labai saltas vanduo), ir dar viena pramoga vandenyje vaikams (vanduo šiltesnis, nes plotas mažas). Viduje baseinas (vanduo šiltesnis nei lauko), sporto sale. 👍💪 Viduje yra parduotuves kelios, bet kainos tai kosminės  Gerai, kad vaikai supratingi, tai apsipirksim kitur.

Paplūdimys

Prie jūros gultų yra nemažai, tačiau neužsiėmei ryte, skaityk likai be gulto,  bet mums ir ant smėlio gerai, juk ilsimės ir vaikams smagiau. Pliažas smėlis, vandenyje yra šiek tiek akmenų, bet pagrinde smėlis, baras dirba vėlai vakare, scena –  vyksta pasirodymai vakare, tinklinio aikštelė –  daug žaidėjų smagių.  Užkandzių baras ir bariukas, kuris dirba diena. Kalneliai yra šalia paplūdimio, vanduo vėsokas, bet atsigaivinti pats tas, gultu nedaug, bet užtenka.

Maistas

Maistas, visai neblogas, įvairūs sūriai, alyvuoges, desertai, salotų daug, daržovių, vaisių, ledai, žuvys įvairios, mėsos kažkaip mažokai, vakarais vaikams būna suruošta atskirai maistas, nes žmonių nemažai  Yra a’la carte, snacks baruose jaučiu skaniau maitina nei pagrindiniame, nes žmoniu būna nemažai.

Kambariai

Kambariai nėra labai dideli, bet to pilnai užtenka  Tvarko gerai. Mes gyvename dviejų aukštų numeryje (jame apgyvendina šeimas su vaikais), 5 aukštas, bet vaikams smagu su liftu važinėt.