Viešbučio apžvalga: Lonicera World

  • Lonicera World Viešbutis
    Lonicera World Viešbutis

Lonicera World yra 4* viešbutis įsikūręs Turkijoje, Antalijos regione, 22 kilometrų atstumu nuo Alanijos kurorto centro. Viešbutis yra 105 kilometrų atstumu nuo Antalijos oro uosto ir 75 kilometrų atstumu nuo Gazipašos oro uosto. Viešbutis yra ant jūros kranto, kuriame yra smėlio paplūdimys.

Paslaugos

 

Viešbutyje yra 823 kambariai, viešbutyje yra 2 pagrindiniai restoranai, 2 mokami a’la carte restoranai, 10 barų, užkandžių baras. bevielis internetas, valiutų keitykla, 7 baseinai, amfiteatras, dengtas baseinas, rankšluosčiai, gultai ir skėčiai tiek prie baseino, tiek paplūdimyje. Už papildomą mokestį gydytojo, kirpėjo, skalbyklos ir auto nuomos paslaugos.

 

Vaikams

 

Vaikams Lonicera World viešbutyje yra 4 baseinai vaikams, mini klubas, žaidimų aikštelė, vaikų diskoteka, mini zoologijos sodas.

 

Aktyvus poilsis Lonicera World viešbutyje

 

Viešbučio gyventojai gali žaisti krepšinį, paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, naudotis pirčių kompleksu, išbandyti vandens sporto šakas. Už papildomą mokestį – biliardas ir lauko tenisas.

 

Atostogautojos Raimondos atsiliepimas apie Loncera World

Kambariai

Pradėti noriu nuo to, kad gyvenome 4* Lonicera World viešbutyje, korpuse F, visai šalia aqua parko. Apsistojome standartiniame kambaryje. Kambarys nėra didelis, bet trise (du suaugę ir vaikas) puikiai tilpome ir nebuvo nepatogu 😏 Kondicionierius veikė puikiai, vaizdo nebuvo į jūrą, vaizdas buvo į kito F korpuso pastato balkonus. Pliusas tas, kad tiesiogine saulė mūsų nepasiekdavo 😌 kalbant apie korpusus, kuriame geriau gyventi (nes apie tai daug klausimų kildavo) vieningo atsakymo nėra, nes pavyzdžiui man taip išpeiktas F korpusas buvo puiki strateginė vieta, viskas vietoje: restoranas, vandens parkas, jūra, vaikų žaidimo aikštelė, baseinas). Kambariai tvarkomi kasdien, patalynę mums keitė pagal poreikį, niekada net dėmelės nepraleisdavo. Rankšluosčiai pliažiniai nekeičiami, juos reikia patiems pasikeisti tam tikrose vietose, vonios rankšluosčiai esant poreikiui keičiami. Nešvarius paliekame ant grindų ir juos pakeičia. Vonios kambaryje: džiovintuvas, muiline papildoma muilu viešbučio, duše dušo želė papildoma viešbučio. Ausų krapštukai, vatos tamponėliai, galvos kepuraitės. Visus reikalus galvai reikia atsivežti patiems 🤷😏

Paslaugos

Vandens parkas – veiklos daug nuo pačių mažiausių iki dar vis nesuaugusiu suaugusių. 😁 Ledai nuo 10:30 iki 17 val. šalia vandens parko nemokamai. Gelbėtojai labai atsakingai dirba savo darbą, į vandens kalnelius, kurie skirti vyresniems neįleidžia vaikų iki 10 metu, jeigu kyla įtarimas, kad vaikas mažesnis, tėveliai turi pasirašyti, kad patvirtina, kad vaikas yra 10+ metu. Baseinai – spalio mėnesį kadangi buvome jie buvo vėsoki, bet tikrai ne šalti, maudytis tikrai įmanoma. Prie pagrindinio baseino, norint stebėti animatorių programas reikia užsiimti gultus anksčiau, prie visų kitų baseinų vietos visada rasdavom. Jūra – smėliukas, toks pat kaip mūsų Palangoje. Vanduo labai sūrus 😁. Bet gultai 10 valandą jau būna visi išgraibyti, eidami pusryčiauti užmeta žmonės rankšluosčius ir ką tu jiems. 🤷😁 Gultai, skėčiai nemokamai.

Gėrimai

Pool baras – sukasi chebra ten greitai, eilės visuomet ten, bet jos greitai dingsta, vaišina kokteiliais, stipriaisiais gėrimais, alumi, vynu, gėrimai vietinės gamybos., bet tikrai rasite ką išgerti. 😁 Pool bare yra nemažai staliukų, graži vieta, vaizdas vakare nerealus.

Maistas

Maistas – yra dvi vietos, kur galima pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti. C korpuse ir E korpuse. C korpuse daugiau pasirinkimo ir didesnė patalpa, o E korpuse nedidelė, bet su vaizdu į jūrą. Maistas mums buvo skanus, visada rasdavom ką suvalgyti ir persivalgyti 😁. A la carte yra du: žuvis ir turkiška virtuvė. Į juos registruokitės jau tik atvykę, nes 1 kartas per viešnagė nemokamai. Be to visada 3-4 dienom į priekį registruojasi, tai tiesiog galit likti neišbandę. Mes nebuvom ten, negaliu komentuoti asortimento, neesam žuvies mėgėjai 😁. Vaisių baras – ten spaudžiamos apelsinų ir granatų sultys, pjausto arbūzą, bet va ten eilės milžiniškos.

Maitinimo tvarka Lonicera World

Pusryčiai nuo 7:30 iki 10, nuo 10:30 iki 16:00 galima valgyti fast food, pietūs nuo 12:30 iki 14:00, pyragų užkandinė dirba nuo 16:00 iki 18:00, nuo 19:00 iki 21:00 vakarienė, nuo 00:00 iki 06:30 užkandinė dirba (labai patogu kai skrydis anksti ryte). Pool baras dirba nuo 10:00 iki 02:30, nuo 02:30 iki 6:00 val. disco bare galima gerti gėrimus.

Pramogos

Amfiteatre nuo 21 val. Iki 00:00 vyksta pasirodymai. Nuo 21 val. vaikų mini disco, vėliau suaugusiems programa. Kai buvome mes programos buvo labai silpnos, bet gal dėl to, kad pabaiga sezono, animatorių beveik nemačiau 🤷.

Bendrai

Šiaip bendrai vertinu kai už tokią kainą – puikiai. tiesia, poilsiautojai beveik 80% rusai 🤦