Viešbučio apžvalga: Regnum Carya Golf & Spa Resort

  • Regnum Carya Golf & SPA Resort paplūdimys

Regnum Carya Golf & Spa Resort.

Regnum Carya Golf & Spa Resort yra 5* viešbutis įsikūręs Turkijoje, Antalijos regione, 1 kilometro atstumu nuo Beleko kurorto centro. Viešbutis yra 35 kilometrų atstumu nuo Antalijos oro uosto ir 150 kilometrų nuo Gazipašos oro uosto. Regnum Carya Golf & Spa Resort yra įsikūręs ant jūros kranto, kuriame akinamai baltas atvežtinis smėlis.

 

Paslaugos

 

Viešbutyje Regnum Carya Golf & Spa Resort yra įvairaus tipo 553 kambariai, viešbutyje yra pagrindinis restoranas, kavinė, 8 barai, 3 užkandžių barai, naktinis klubas, dengtas ir atviras baseinai, lankytojams suteikiami skėčiai prie baseino ir paplūdimyje. Už papildomą mokestį viešbučio lankytojams teikiamos paslaugos: dar daugiau restoranų, skalbimas, sausas valymas, gydytojo paslaugos.

 

Vaikams

 

Vaikams viešbutyje yra atviras ir dengtas baseinas, žaidimų aikštelė, mini klubas ir vaikų diskoteka.

 

Aktyvus poilsis Regnum Carya Golf & Spa Resort

 

Poilsiautojai viešbučio teritorijoje gali žaisti krepšinį, futbolą, smiginį, stalo tenisą, taip pat suteikiama teisė lankytis pirčių zonoje. Už papildomą mokestį galima žaisti biliardą, boulingą, golfą, lauko tenisą, užsiimti vandens sportu.

 

Atostogautojos Linos atsiliepimas apie Regnum Carya Golf & Spa Resort viešbutį.

Jau keletą metų svajojau apsilankyti šiame viešbutyje ir praeitų metų gruodį ryžausi užsisakyti kelionę gegužės viduriui. Po kelionės jau praėjo nemažai laiko, bet įspūdžiai dar kirba galvoje, todėl nusprendžiau jais pasidalinti – gal kam bus naudinga ir įdomu. Tai viešbutis mėgstantiems komfortą ir prabangą. Ten rojus žaidžiantiems golfą ir futbolą. Nors, tiesą sakant, ten rojus visiems 😊

Kambariai

Kambariai erdvūs (paprasčiausias ~50kv.m.), nepriekaištingai tvarkomi du kartus per dieną (yra vakarinis kambario paruošimas miegui – užtraukiamos užuolaidos, uždegami šviestuvai prie lovos, nuimamas lovos užtiesalas, prie pagalvės padedamas šokoladukas linkint labos nakties). Mūsų buvo “suite” variantas su svetainės zona, dviem balkonais, dviem vonios kambariais, dviem mini barais. Jo plotas 100kv.m. Erdvūs vonios kambariai su dviem praustuvais, vonia, atskiru tualetu ir dušu. Vonios kambariuose prabangi itališka Bvlgari kosmetika ir milijonas įvairiausių smulkmenų, kurių gali prireikti kasdienai (pradedant vonios druska, baigiant nagų žirklutėmis). Didelė ir patogi drabužinė su seifu, svarstyklėmis, lygintuvu ir lyginimo lenta. “Prabangiai” gausus mini baras. Mes turėjome vaizdą į jūrą, nors jūra kiek tolėliau, bet kas vakarą balkone galėjome grožėtis šokančių – grojančių fontanų šou. Beje, balkonuose labai patogūs krėslai. Paprasti kambariai tokios pat “komplektacijos”, tik nėra svetainės zonos ir mini bare stiprių alkoholinių gėrimų.

Viešbučio teritorija

Teritorija viešbutyje Regnum Carya Golf & Spa Resort didžiulė (jau nekalbant apie golfo laukus), išpuoselėta, iki jūros apie 400m. Tinginčius eiti veža elektriniai bagiai, kurių tikrai daug. Gegužės viduryje dar buvo šildomas didžiulis pagrindinis baseinas. Gultai prie baseinų – karališkos akinamo baltumo lovos. Jokių rankšluosčių kortelių – jų gali imti kiek nori. Poilsiaujančius prie baseino aptarnauja paslaugios merginos su riedučiais. Įvarūs gėrimai, alus, kokteiliai, užkandžiai aukščiausio lygio. Mums labiausiai patiko suaugusiųjų baseinas, kurio baro kėdės vandenyje. Kam patinka poilsiauti prie jūros irgi nenusivils – visur akinamai baltas atvežtinis smėlis.

Maistas

Maistas – atskira tema. Viskas tiesiog nepaprastai skanu, nuo prabangių ikrų, austrių iki rūkytos kiaulienos. Ir viskas suvalgoma iki paskutinio kąsnelio – palikti nesinori, nes labai skanu. Ir dar – viešbutyje yra desertinė, kurioje pamiršti visas savo dietas. Savo asortimentu ir desertų skoniu ji prilygsta Ali šokoladinei ar Sugamour desertams. Žinau, kokie gražūs ir nevalgomi desertai būna kai kuriuose Turkijos viešbučiuose. Čia – viskas pasakiško skonio.

Paslaugos

Vakarais tikrai įdomios, kai kada net profesionalios programos (mums labai patiko “Alisa stebuklų šalyje).
Viešbutis savo svečius nemokamai veža į teminį vandens pramogų parką The Land Of Legends.
Aptarnavimas superinis. Čia jautiesi kaip karalius, kurio visi norai pildomi. Labai norėčiau čia sugrįžti, ir tikiu, kad sugrįšiu 😊

Kaina

Kaina dviems suaugusiems 7 naktims gegužės viduryje mūsų kambario tipui buvo 3700€. Paprasti kambariai 1000€ pigesni. Bet kas sau gali leisti, tikrai verta – negaila nė vieno euro. Ateinančiam gegužiui, kiek žinau, kaina jau gerokai didesnė