Viešbučio apžvalga: Saphir Hotel & Villas (2 atsiliepimai)

  • Saphir viešbutis
    Saphir viešbutis

Saphir Hotel & Villas

Saphir Hotel &  Villas yra 4* viešbutis įsikūręs Turkijoje, Antalijos regione, Konaklyje, 12 kilometrų atstumu nuo Alanijos kurorto centro. Viešbutis yra 110 kilometrų atstumu nuo Antalijos oro uosto ir 55 kilometrų nuo Gazipašos oro uosto. Saphir Hotel & Villas viešbutis yra įsikūręs ant jūros kranto, kuriame yra smėlio – žvyro paplūdimys.

 

Paslaugos

 

Viešbutyje Saphir Hotel & Villas yra 611 kambarių, viešbutyje yra pagrindinis restoranas, a’la carte restoranas, 6 barai, diskoteka lauke, 2 konferencijų salės, 2 baseinai, 1 dengtas baseinas, gultai ir skėčiai nuo saulės prie baseino ir paplūdimyje, lankytojai taip pat gauna paplūdimio rannkšluoščius paplūdimyje. Už papildoma mokestį lankytojams suteikiamos skalbimo, gydytojo ir kirpėjo paslaugos.

 

Vaikams

 

Vaikams šiame viešbutyje yra baseinas ir vandens kalneliai vaikams, mini klubas ir žaidimų aikštelė, vyksta vaikų diskotekos. Viešbutis teikia loveles kūdikiams, o už papildomą mokestį galima užsisakyti auklės paslaugą.

 

Aktyvus poilsis viešbutyje Saphir Hotel & Villas

 

Poilsiautojai viešbučio teritorijoje gali žaisti krepšinį, mini futbolą, tinklinį ir paplūdimio tinklinį, stalo ir lauko tenisą. Taip pat lankytojams suteikiama teisė lankytis sporto salėje ir pirčių zonoje. Už papildomą mokestį: biliardas, lauko teniso inventorius, nardymo centro paslaugos.

 

Atostogautojos atsiliepimas apie Saphir Hotel & Villas

Priešpaskutinė diena iš 10 praleistų viešbutyje Saphir. Surašysiu savo subjektyvią nuomonę ir pastebėjimus.

Aplinka

Sutvarkyta, prižiūrėta, žalia. Teritorija nėra didelė.

Kambariai

Nedideli, bet tvarkingi. Kai kur balkonai didesni, kai kur 1 kv. m. Family vilos dviejų kambarių, nedidelės, bet su terasa. Kambarius valo kasdien. Rankšluosčius keičia kasdien. Mini baras kambaryje nemokamas. Pirmas korpusas ramesnis. 2 korpusas į miesto puse. Ten yra disco klubas ir iki 5 ryto muzika labai tranki.

Baseinai

Vienas mažesnis, ramesnis. Kitas didesnis, kuriame vyksta vandens pramogos, yra baras ir vandens kalneliai. Kalneliai dirba pagal nustatytas valandas.

Pramogos

Vandens aerobika, step aerobika, tinklinis, krepšinis, dartai, vandens baseinas. Vakarinės programos man pasirodė labai silpnos, tai net nėjom. Vaikų klubas irgi veikia tik 2 val iki pietų ir 2 val po pietų. Daro rankdarbius. Yra žaidimų aikštelė, tik šalia vaikų klubo nuolat smirda kanalizacija. Taip pat kelios šeimos pastebėjom, kad nuvedus vaikus į klubą jie susirgo…. gerklė, sloga ir pan.
Paplūdimys smulkaus žvyro, jūra labai akmenuota greitai gilėjantis, bet šilta. Šiuo metu +27 

Rankšluosčiai

Kambaryje tokie šiaip sau. Yra smarkiai nudėvėtų. Paplūdimio rankšluosčiai tai baisu 🙈 gali pakliūti tvarkingų, bet gali ir suplyšusių, skylėtų, tikrai baisių…..

Maistas

Mano šeimos subjektyvia nuomone tikrai prastas. Maisto pasirinkimas lyg ir yra. Bet daug visokių makaliūzių, troškinių, mišrainių. Picos tragiškos. Žuvies per 10 d. tik dvi rūšys ir tai tokios su milijonų ašakų. Omletas pusryčiams buvo tik vieną rytą, o šiaip kiaušiniai vos apkepti. Blyneliai. Skanūs vafliai. Tik šokoladas neskanus, atsiduoda kokiu tai naftos prieskoniu. Ledai tik kelis kartus per dieną nustatytomis valandomis. Vaisiai: slyvos, obuoliai, apelsinai, mandarinai, vynuogės, buvo vieną dieną bananų. Ryte, vakare arbūzai. Per pietus melionai. Visur šaldytuvai su vandeniu, šalta arbata.  Alkoholis – vynas, alus, rakė ir keli jų kokteiliai.

 

Atostogautojos Simos atsiliepimas apie Saphir Hotel & Villas

Teritorija

Viešbučio teritorija labai didelė, apsodinta įvairiais egzotiniais augalais, fontanas, baseinai, žodžiu, buvo gražu ne tik pasivaikščioti, bet ir nuotraukos labai gražios gavosi. Kambariai paprasti, bet mes į juos ateidavom tik nusiprausti po pliažo ir permiegot.

Maistas

Maisto buvo labai daug ir labai įvairaus, gal būt ne viskas buvo taip skanu, kaip gražiai atrodė, bet tikrai kiekvienas atsirinkom tai, kas mums patiko. Veikė valgykla, trys barai, užkandinė prie jūros, skirtingais laikais, todėl valgyt buvo galima kada tik panorėjus. Šaldytuvai su vandeniu, bei gaiviaisiais gėrimais stovėjo netgi prie jūros.

Pramogos

Animatoriai puikūs, linksmi, kiekvieną vakarą eidavom į lauko estradą, kur vykdavo skirtingi pasirodymai. Didžiausią dalį poilsiautojų sudarė lietuviai, rusai ir vokiečiai su šeimomis, buvo ramu ilsėtis.